ביטוח עסק

תנו לנו לבנות לך את חליפת ביטוח העסק המנצחת עבורך

מה התהליך שתעברו?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה כדאי לבחור בנו?

אנחנו סוכנות שלא תלויה בחברות הביטוח

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ ובחו"ל ומשרתים רק את האינטרסים שלך. כדי שתקבל את הפוליסת עסק שמתאימה לך

ניסיון מעל 22 שנים

משרדינו פעיל משנת 97 ובקשרי עבודה עם כל הגופי הביטוח המובילים, אנו מרכזים תחום התמחות מיוחד לביטוחי עסקים, חברות, אירגונים ומפעלים.

אלפי עסקים מרוצים

במשך השנים בחרו בנו אלפי עסקים, חברות ואירגונים המובילים במשק , שנלווה אותם בתחום ביטוחי העסקים 

נחסוך לך את כל הבירוקרטיה

כל הבירוקרטיה של תהליך התאמת  ביטוח העסק, אישורי הביטוח מול בעלי הנכס, ומשא ומתן מול יועצי הביטוח עלינו 

לקוחות מספרים עלינו

" אני יכול להיות רגוע"

"ברצוני לציין שסוף סוף אני יכול להיות רגוע, לאחר שביצעתם הגנה מקצועית על העסק שלי . תודה תמשיכו כך"

אלעד שמביק עפולה

" שמרתם על האינטרסים שלי"

"ברצוני להודות על הטיפול היעיל בתביעתי הוכחתם לי שיש לי ייצוג הולם בחברת הביטוח ושמרתם על האינטרסים שלי בנאמנות … כעט אני יכולה לישון בשקט בידיעה שביתי עיסקי נמצאים בידיים טובות…"

גיטה שרמן ת"א 

" מחסלי הבירוקרטיות"

"ממליץ בחום על יעדים סוכנות לביטוח שמלווה אותי כבר למעלה מ 13 שנה ברגע האמת שצריך את הביטוח נלחמו למעני ועזרו לי לקבל את השירות הטוב והמהיר…… "

אלי בן דוד צורן

קבל שיחת ייעוץ בחינם

סוכן מומחה ביטוחי עסקים ממתין לך עכשיו 

ביטוח עסק מותאם לתחומך לכיסוי מקיף ומלא

עסקים עצמאיים מהווים את עמוד השדרה של הכלכלה הישראלית. משפחות רבות בישראל מסתמכות על הכנסות העסק כמקור למימון המחיה ולבניית עתידך לאורך כל חייהן.

כדי להבטיח שמקור הפרנסה החיוני והחשוב הזה יעמוד בכל האתגרים וכדי לספק יציבה איתנה לכלכלה הישראלית, ביטוח עסקים הוא צעד חשוב מאין כמוהו. ישנן סוכנויות רבות המציעות מוצרי ביטוח למגזר העסקי, אך לא כל פתרון דומה למשנהו. כדי לרכוש ביטוח עסק שיאפשר לך לישון בלילה בביטחון ובידיעה שסיכוניך מנוהלים כראוי, חשוב שיעמוד לרשותך שירות ברמה גבוהה הקשוב לצרכיך ומספק לך ליווי צמוד לאורך כל התהפוכות שיחווה העסק.

יעדים סוכנות לביטוח מספקים לך מעטפת מוצרי ביטוח מקיפה המגובה בניסיון וידע מקצועי נרחב. כשזה מגיע לביטוח עסק, אנו מביאים עמנו ערך מוסף רב שיהווה קרקע יציבה בכל צעד ושעל.

הגנה מקיפה ובוטחת

לא כל לנהל עסק בישראל. לצד המיסוי הכבד והתחרות האינטנסיבית, ישנם אירועים רבים אשר עשויים לחרוץ את גורל העסק שלנו. במציאות בה עסקים נסגרים בהמוניהם, חשוב שיהיו בידיך כל הכלים לשמור עליו. לצד ניהול תזרים מזומנים נבון ופיתוח אסטרטגיות שיווקיות מקוריות שישמרו על רלוונטיות המוצרים והשירותים שלך, חשוב לנהל כראוי את סיכוניך.

יעדים סוכנות לביטוח תלווה אותך כל הדרך לביטוח עסק מקצועי, חכם ומקיף יותר שיאפשר לך לצפות מראש כל סיכון שעשוי להתעורר בתחום העיסוק שלך ולייעד לו מבעוד מועד כיסוי שיאפשר לך להתגבר על המכשולים ולהתקדם הלאה אל ימים בטוחים ויציבים יותר.

ביטוח מפעלים

בעסקים יצרניים, חשוב שיעמוד לרשותך ביטוח עסקים המספק כיסויים נרחבים עבור כל תרחיש לאורך שרשרת הפיתוח, הייצור והאספקה. בין אם מדובר בביטוח רכוש וציוד המספק כיסוי באחסון, בשינוע ובמסגרת הייצור, ביטוח לציוד אלקטרוני ופתרונות מחשוב או ביטוח תאונות עבודה ופתרונות פנסיוניים איכותיים לכלל עובדיך, אנו נסייע לך ללמוד את כל הנדרש במפעל שלך ונייעד לך חבילת ביטוח מקיפה.

ביטוח משרדים

ביטוח משרדים מספק לך רשת ביטחון נרחבת לאורך כל הפעילות במשרד שלך.

  • ביטוח חבויות יספק לך הגנה מפני תביעות מטעם כל גורם צד שלישי או עובדים המועסקים במשרד שלך שעשויים היו לספוג הפסדים או נזקים במסגרת שיתוף הפעולה ביניכם ויסייע לך להגן על עצמך מפני הוצאה לא מתוכננת.
  • ביטוח מבנה שיגן על המשרד שלך מפני נזקים בגין אירועי כוח עליון, תאונות ופגעי הזמן והסביבה.
  • ביטוח תכולת המשרד – מהציוד האלקטרוני ועד הריהוט ותשתיות התקשורת.
  • גם פגיעה בהתנהלות המשרד עקב אירועים בלתי צפויים, ניתן לצפות מראש ולספק להם כיסויים באמצעות ביטוח אובדן הכנסה שיספק לך את האוויר הנדרש לנשימה עד החזרה לשגרה.

ביטוח חנויות

בכל אירוע ביטוחי בחנות שלך, תעמוד לרשותך הגנה מלאה. בין אם מדובר בתאונות, נזקים למבנה או לתכולה, גניבות או תביעות צד שלישי, נסייע לך לתפור פוליסה המותאמת לאופי העסק שלך וליהנות משקט נפשי. בין אם נדרש עבורך כיסוי נרחב בגין נזקים, כיסוי שכר דירה במקרה של אירוע ביטוחי או כל כיסוי ייחודי אחר, הצוות המיומן שלנו יסייע לך להתאים במדויק ביטוח עסק לחנות שלך.

ביטוח בתי קפה ומסעדות

תעשיית המזון רוויה בסיכונים וצרכים ביטוחיים שונים. כדי להגן עליך ועל כלל צוות עובדיך מפני נזקים בלתי צפויים ואירועים מצערים אשר עשויים להעמידך מול שוקת שבורה, אנו מציעים לך חבילת ביטוחים לתעשיית המזון.

תכנון גמיש ומודולרי של פוליסת ביטוח עסקים, תאפשר לקבל כיסוי נרחב על ההיבטים החשובים באמת עבור העסק שלך ולוותר על מוצרים ביטוחיים שאינם באמת משרתים אותך. הגנה נרחבת בפני חבויות והאפשרות לספק לעובדיך ביטוח ברמה הגבוהה ביותר תאפשר לעסק שלך להוביל בתחום ההעסקה ההוגנת והאחראית.

ביטוח מחסנים

שווי הסחורות שלך השוכבות במחסנים עשוי להגיע לסכומים אדירים. כדי לשמור עליהן מכל משמר, חשוב שנזכור כי המציאות עשויה להפתיע אותנו. הצפות, שריפות, גניבות ותקלות במהלך שינוע ואספקה עשויים להסב נזקים בעלויות שיהיה קשה מאוד לספוג. ביטוח מחסנים ברמה גבוהה כחלק מביטוח עסק יאפשר לך לנקות את הראש מדאגות ולהתמקד בדברים החיוניים באמת לעסק שלך.

ביטוח מרלוגים

הניסיון רב השנים שלנו המתפרש על פני מעל שני עשורים, מאפשר לנו ליצור פתרונות ביטוח עסקים ייחודיים ומקיפים שיותאמו לכל תחום בתעשייה. כך למשל, ביטוח מרלוגים נועד במיוחד לאלו מאיתנו הזקוקים לביטוח עסק המתמקד בפתרונות לוגיסטיים מתקדמים בתחום האחסון, השינוע והאספקה. כדי להפיץ ולהניע את הסחורות שלך בבטחה, ללא כל חשש להשלכות בגין נזקים ואובדנים כבדים, צוות מומחי הביטוח שלנו עומד לרשותך ויסייע לך ליצור ביטוח עסקים מוכוון לוגיסטיקה.

ביטוח מרכזים מסחריים

יעדים סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה ביטוח עסקים בתחום המרכזים המסחריים. רשתות ענק ומרכזים מסחריים נרחבים נתונים לסיכונים רבים. לא כולם עשויים להיות בתודעה שלך בעת רכישת ביטוח עסק. כדי לנהל את סיכוניך באופן אחראי וליהנות מהכנסות מקסימליות גם בעולם העסקים הישראלי הניחן באי וודאויות רבות, אנו מייעדים עבורך אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיסייעו לך להעריך את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר ולהגן על הסחורות, העובדים והאינטרסים של העסק שלך בצורה המקיפה והמעמיקה ביותר.

יעדים סוכנות לביטוח מתאימים עבורך ביטוח עסקים מדויק

ניסיון של מעל 20 שנה הפגיש אותנו עם מגוון רחב של סוגי עסקים. ההיכרות המעמיקה עם תחומי העיסוק שלך ועם כלל התרחישים העשויים לפקוד אותו, מאפשרת לנו להתאים ביטוח עסק בצורה חכמה, אחראית ומותאמת לתקציב. המחויבות שלנו לאינטרסים שלך מאפשרת לך ליהנות מניהול סיכונים ברמה הגבוהה ביותר ולדעת כי ביטוח עסקים המגובה בליווי המקצועי שלנו יעמוד לרשותך בכל אירוע של פורענות בלתי צפויה וכי יציבות העסק שלך נמצאת בידיים נאמנות.

לאורך השנים, יצרנו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שנהנים מביטוח עסקים המגן עליהם אל מול האתגרים הרבים שגם העסק המשגשג ביותר נדרש להתמודד עמם. נשמח לעמוד לרשותך וללוות אותך בדרך אל פוליסת הביטוח החדשה והמשתלמת שלך.

כדי להתחיל בתהליך שיאפשר לך לישון בלילה טוב מאי פעם, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם על מנת ללמוד את הצרכים הביטוחיים של העסק שלך ולאפשר לך ליצור פוליסה המותאמת במדויק לצרכיך הייחודיים ובמחיר משתלם וראוי. את שאר הדאגות, אנו מזמינים אותך להשאיר בידינו.

קבל שיחת ייעוץ בחינם

סוכן מומחה ביטוחי עסקים ממתין לך עכשיו