ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

ביטוח להנדסאים זה השטח שלנו

מה התהליך שתעברו?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

תחומי פעילות ביטוח מקצועי הנדסאים

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי

ביטוח אחריות מקצועית לייעוץ

ביטוח מקצועי להנדסאי

ביטוח אחריות מקצועית לתיכנון

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי

ביטוח אחריות מקצועית לפיקוח

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים כאן, ומייד סוכן מומחה ביטוח אחריות מקצועית הנדסאים יחזור אליך

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

מקצועות ההנדסה כרוכים לא פעם בפרויקטים רחבי היקף הדורשים דיוק רב ואחריות נרחבת.

בין אם מדובר בהנדסאי בניין, הנדסאי אדריכלות או בתום המיכון, הייצור והתשתיות, המיומנות המקצועית וההקפדה על כל פרט ופרט הם שמבטיחים את יעילות הביצועים ובטיחות השימוש של התוצר.

לעתים, מספיקה טעות אנוש קטנה בשלב התכנון, הפיקוח או הביצוע כדי לגרור השלכות רחבות היקף.

בסופו של יום, זהו המהנדס שחתום על התוצאה הסופית ועשוי לשאת בחבות אדירה. כאשר סכומי עתק ושמך הטוב מוטלים על הכף, חשוב שיעמדו לרשותך אמצעים אמינים שיאפשרו לך לנהל את סיכוניך כראוי וישמשו לך כאמצעי תמיכה משמעותי ברגעים הקריטיים ביותר של החיים.

לשם כך בדיוק, נדרשת לך פוליסת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים. הפוליסה תאפשר לך לקבל כיסוי מקיף מול כל תביעת רשלנות וליקויי מבנה וייצור ולהתנהל ביום-יום בראש שקט, בידיעה שתמיד תהיה לך התמיכה הנדרשת.

ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי
ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי

 

הקרקע היציבה שלך מול כל תרחיש

בשנים האחרונות, חלה עלייה חדה בכמות תביעות הנזיקין והרשלנות שסופגים הנדסאים.

ככל שתחום הבנייה והתעשייה בישראל מתפתח ומיזמים רבים ומגוונים מתנהלים בה בכל התחומים, כך גם משימותיו של ההנדסאי הולכות ונעשות מגוונות ורחבות היקף.

בסופו של יום, כולנו רק בני אדם וגם אם אנו בעלי ניסיון רב שנים בתחום שלנו ובעלי כישרון פנומנלי – בשלב כזה או אחר, אנו או כל אחד מאנשי הצוות שלנו עשויים לבצע שגיאה שהשלכותיה עשויות לגרור תביעות. התביעה עשויה לגרום לנזק רב לעסק שלך בטווח רחב של היבטים:

 • פגיעה תדמיתית – תביעות נזיקין ורשלנות פוגעות במוניטין המקצועי שלך ובשמו הטוב של העסק. ככל שהתביעה תכה גלים ותהיה מתוקשרת, הדבר עשוי להסב נזק עצום שיהיה קשה מאוד להשתקם ממנו.
 • הוצאות משפטיות – הגנה משפטית בתביעות בהיקף כזה גובה לעתים קרובות סכומי עתק.
  ככל שמעורבים בתביעה יותר גורמים, כך יאמירו ההוצאות ומאחר ומשפטים מסוג זה עשויים להימשך שנים ארוכות, מאות אלפי שקלים עשויים לצאת ישירות מכיסך.
 • תשלומי פיצויים – ככל שייפסקו תשלומי פיצויים נגדך, יהיה עליך לשאת בהוצאות נרחבות כחלק מפסק הדין ולעתים גם לשאת בהוצאות המשפט.

כדי להבטיח שתהיה לך הגנה מפני הוצאות אלו, ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים הוא הפתרון האידיאלי ומספק לך ביטחון במגוון רחב של היבטים.  

מה כולל ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים

ביטוח אחריות מקצועית מספק כיסוי מפני תביעות רשלנות וליקויים שעלו בעת התכנון והפיקוח על ביצוע כל העבודות תחת אחריותך.

הביטוח מתאים להנדסאים עצמאיים ומספק כיסוי גם לשכירים העובדים תחת חברה קבלנית המבוטחת בפוליסה זו. בין אם מדובר באחראי אחד או במספר גורמים מקצועיים החשופים לתביעה, הביטוח יכסה את כולם ויבטיח כי ניתן יהיה לעבור את התביעה ללא קריסה כלכלית.

במציאות בה תביעות אלו הפכו לדבר שבשגרה, מדובר בסיכון שחשוב שניתן עליו את הדעת ונייעד לו הגנות ראויות. כך, נוכל להסיר מהראש את אחת הדאגות הקריטיות ביותר התלויות לא פעם מעלינו בעת ביצוע עבודות ולבצע כל משימה בצעדים בוטחים.

במסגרת ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים מתקבל פתרון רחב היקף החולש על כל היבטי התביעה ולך יישאר רק להפעיל את הביטוח וליהנות מההגנה הטובה ביותר שהעסק שלך יכול לבקש.

הוצאות ההגנה המשפטית

הביטוח יכסה את שכר הטרחה של עורכי הדין, את כלל תשלומי האגרה, תשלומים לאנשי מקצועי וחוות דעת מומחים, רכישות מיוחדות והוצאות משרדיות הכרוכות בבניית ההגנה שלך.

הוצאות משפט

ככל שייגבו ממך הוצאות משפט, יכסה הביטוח את כלל התשלומים הכרוכים בכך.

סכומי הפיצויים

גם אם ייפסקו כנגדך תשלומי פיצויים בסיום התביעה, יכסה אותך הביטוח במסגרת גבולות האחריות ויבטיח כי התובעים ייהנו מכל המגיע להם מבלי לפגוע ביציבות הכלכלית של העסק שלך. הביטוח יכסה אותך, את שותפיך ואת כלל אנשי המקצוע המוגדרים תחת הפוליסה ומספק לך הגנה רחבה ומקיפה שתאפשר לך לישון בלילה.

הגנה מפני מגוון רחב של תרחישים

על אף שביטוח אחריות מקצועית מכסה לרוב במקרים של תביעות רשלנות, הוא מכסה אותך במגוון מקרים אחרים ומספק לך כיסוי על שירותים משפטיים גם מחוץ לכותלי בית המשפט וסביב סוגיות רבות אחרות הכרוכות בהתנהלות המקצועית שלך. אלו רק כמה מהשירותים המשפטיים שהביטוח יכסה:

 • ייצוג בהליכים משמעתיים.
 • הליכי גישור, בוררות ומשא ומתן בהסכמי פשרה ללא פסק דין.
תביעות:
 • בגין הפרת סודיות.
 •  בגין חריגה מסמכות בתום לב.
 • לשון הרע, דיבה והשמצה.
 • הפרת אמונים.

 

מה חשוב לדעת בביטוח אחריות מקצועית להנדסאים?

כדי להבטיח שהביטוח ישרת אותך על הצד הטוב ביותר, חשוב שתעמוד לרשותך חברת ביטוח מקצועית ואמינה שתאפשר לך לבחור את הכיסויים הנדרשים לך באופן גמיש ונוח ולבנות פוליסה בעלויות המותאמות לתקציב שלך ושתכסה אותך כנגד הכיסויים הנפוצים ביותר בתחום העיסוק שלך.

ככל שהפוליסה תהיה מותאמת יותר לצרכים הייחודיים שלך, כך תהיה לך הגנה ראויה ומקיפה יותר במחירים משתלמים שיספקו לך את התמורה המלאה והראויה ביותר.

נשמח לייעץ לך בבניית פוליסת אחריות מקצועית המתאימה לך כמו כפפה ליד, פנה אלינו עוד היום .

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים כאן, ומייד סוכן מומחה ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים כבר חוזר אליך