ביטוח אחריות מקצועית

תן לנו להתאים לך את הכיסוי המנצח

מה התהליך שתעברו?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה כדאי לבחור בנו?

אנחנו סוכנות שלא תלויה בחברות הביטוח

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ ובחו"ל ומשרתים רק את האינטרסים שלך. כדי שתקבל את הפוליסה שמתאימה לך

ניסיון מעל 22 שנים

משרדינו פעיל משנת 97 ובקשרי עבודה עם כל הגופי הביטוח המובילים, אנו מרכזים תחום התמחות מיוחד לביטוח אחריות מקצועית

אלפי עסקים מרוצים

במשך השנים בחרו בנו אלפי עסקים, חברות ואירגונים המובילים במשק , שנלווה אותם בתחום ביטוח האחריות מקצועית

נחסוך לך את כל הבירוקרטיה

כל הבירוקרטיה של תהליך התאמת הפוליסה, הצטרפות , התאמת אישורי הביטוח מול מזמיני העבודה, ומשא ומתן מול יועצי הביטוח עלינו 

לקוחות מספרים עלינו

" ממליצה בחום על יעדים"

"כבר שנים שאנו מקבלים מיעדים שירות מדהים אמין ומקצועי ומרוצים מאוד, מכל ההתנהלות באישורי הביטוח תודה לצוות המדהים"

מעיין גרשטיין, מנהלת משרד הנדסה

" אין עליכם פשוט אלופים"

" לאחר אין ספור של טעויות שעשינו עם הביטוח אחריות מקצועית שלא התאים לצרכנו, סוף סוף הגענו לסוכנות ששמה אותנו במרכז  "

סיגלית יאירי, אדריכלית

" מחסלי הבירוקרטיות"

"אין עליכם, מה שהכי אהבתי בשירות שלכם הוא הנושא הדיגיטלי, כל השירות ניתן לנו באונליין ללא בזבוז זמן, ובלי ברוקרטיה . אסור לפספס ממליץ מאוד "

אבי גבאי, בעלים של חברת הייטק

תחומי פעילותינו

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

התמחות ייחודית בכל תחומי ההנדסה

ביטוח אחריות מקצועית להייטק

ביטוח אחריות מקצועית להייטק

התמחות ייחודית בחברות תוכנה חומרה וטכנולוגיה

ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים

ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים

התמחות ייחודית לתחום הבניה, קבלנים יזמים וחברות בניה

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים

התמחות ייחודית לכל תחומי הרפואה

ביטוח אחריות מקצועית למרפאות

ביטוח אחריות מקצועית למרפאות

התמחות ייחודית למרפאות ומוסדות רפואיים

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

התמחות ייחודית לתחום החשמל לכל הרשיונות

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים כאן, ומייד סוכן מומחה ביטוח אחריות מקצועית  יתקשר אליך

ביטוח אחריות מקצועית

אנו מאמינים ובוטחים בידע הנרחב וביושרה המקצועית שלך בכל היבטי הפעילות בתחום המקצועי שלך. עם זאת, החיים עשויים להציב בפנינו במהלך הקריירה לא מעט אתגרים ומורכבויות.

בסופו של יום, אנו רק אנושיים ומעצם טבענו עשויים לבצע שגיאות. מעשים ומחדלים שלנו, תקנות חדשות שטרם יצא לנו להתעדכן בהם וטעויות אנוש, עשויות לחשוף אותנו לתביעות ולדרישות פיצויים. כולנו רוצים להיות חפים מטעויות וללא ספק – הזהירות היא ההגנה הטובה ביותר, אך כדי להבטיח שאנו מוגנים, חשוב שיעמוד לרשותנו כיסוי נרחב ומקיף נגד תביעות בתחום המקצועי. 

יעדים סוכנות לביטוח מציעים ביטוח אחריות מקצועית שלוקח בחשבון את כל הדגשים ונקודות הייחוד בתחום המקצועי שלך ומתאימים לך פוליסה שתכסה אותך באופן שלם ומדויק. רשת ביטחון מסוג זה תאפשר לך להתנהל בבטחה ובידיעה שלאורך השנים, יש לך מענה ותמיכה לכל תרחיש שעשוי לצוץ בדרך.

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית לתחומי ההנדסה 

פוליסת הביטוח המקיפה שלנו לבעלי מקצוע בתחום ההנדסה תאפשר לך לקבל כיסוי בפני כל תשלומי נזיקין במהלך תביעות פיצויים של כל צד שלישי בגין רשלנות, טעויות או כל הפרת התחייבות מקצועית במהלך העבודה. בין אם מדובר בטעויות בשלב התכנון במשרד אדריכלים, הערכה שגויה של מהנדס או הנדסאי או כל שגיאה אחרת וגררה אחריה נזקים כספיים, יש לך כיסוי ביטוחי מקיף שיאפשר לך להתמודד עם המשבר בצורה מושכלת ולחזור לשגרה.

  • גם עבור תביעות עתידיות על פעולות שנעשו לפני שנים, יש לך כיסוי רטרואקטיבי בגבולות הפוליסה. 
  • הביטוח מכסה גם שותפים שעזבו את החברה ונתבעו לאחר מכן.
  • כיסוי לתביעות דיבה ולשון הרע. 

ביטוח אחריות מקצועית לחברות הייטק וטכנולוגיה

כדי להוביל חדשנות ולספק פתרונות מתקדמים, נדרשת חשיבה רחבת היקף. אנו יודעים עד כמה תחום העיסוק שלך דורש ממך להילחם בכל החזיתות בו זמנית ומציעים לך הזדמנות להרפות בחזית אחת, בידיעה כי הוא מופקד בידיים נאמנות. אנשי הצוות המיומנים שלנו ילמדו לעומק את התחום הטכנולוגי בו החברה שלך עוסקת ויתאימו לך פוליסה לביטוח אחריות מקצועית הייטק המדויקת לתחום העיסוק והצרכים הייחודיים שלך. בין אם מדובר בפיתוח פתרונות תוכנה, שיווק וסחר דיגיטלי, פיתוח חומרה, ניהול תוכן או כל תחום אחר בעולם הטכנולוגיה והדיגיטל, הצוות שלנו מעורה היטב בכלל תהליכי העבודה והסיכונים שהם טומנים בחובם ויסייעו לך להיערך כראוי לכל סיכון.

ביטוח אחריות מקצועית לחברות בניה וקבלנים

הסיכונים בתעשיית הבניה הם רבים ומגוונים. כדי שיהיה באפשרותך להקדיש את כל מרצך לפיתוח העסק ולקידום פרויקטים מובילים בתחומך, חשוב שיעמוד לרשותך שירות שיספק לך הגנה מלאה מפני טעויות, השמטות ומחדלים בתחום הבניה. לא כל ביטוח יספק לך בהכרח את כל הנדרש. קבלנים וחברות בנייה עומדים בפני תרחישים רבים ומורכבים שלא יהיו בהכרח בפוליסת ביטוח קבלנים הסטנדרטית. כדי להבטיח שהכיסוי יהיה מלא ומקיף ועל מנת למנוע מצבים עגומים בו יידרש מאיתנו לשלם סכומי עתק בפיצויים, חשוב שנתאים את הפוליסה שלנו במדויק לאופי התנהלותנו וניקח בחשבון את כל הסיכונים עליהם נצטרך כיסוי. נשמח לסייע לך לתפור פוליסה שתאפשר לך להתקדם בצעדים בוטחים.

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים 

אנו מציעים ביטוח בעל כיסויים נרחבים לאנשי מקצועות הרפואה שיאפשרו לך לנהל ביעילות את כלל סיכוניך במהלך הפעילות הרפואית – מטעויות אנוש שהסבו נזקי גוף למטופלים ועד למימון תביעות נגד מבוטחים. בין אם מדובר ברופאים,  רופאי שיניים, רופאים מנתחים, רופאים המתעסקים בפעולות פולשניות אסטטיות כגון בוטוקס, חומצות, וניתוחים פלסטיים.

אנו נסייע לך לתכנן את הפוליסה שלך כך שתכלול את הכיסויים הנחוצים ביותר בהתאם לתחום העיסוק שלך, יש לנו פתרונות לפוליסות המונפקות בלויידס.

ביטוח אחריות מקצועית למרפאות וקליניקות

יש ברשותך קליניקה לרפואה משלימה? יש לך הכשרה בתחום הקוסמטיקה והתחלת לספק טיפולים מהבית? לא משנה באיזה תחום מדובר, ביטוח מותאם לקליניקות פרטיות יאפשר לך לספק ללקוחותיך את השירות הטוב ביותר בידיעה שבכל תרחיש המשך הדרך, יש לך כיסוי והגנה. תחומי הטיפול היום נעשו מורכבים מאי פעם ובעלי ביקוש גבוה. ציוד וחומרים חדשים שנכנסים לשוק וטכניקות חדשניות, מביאים לצד כלל היתרונות שלהם גם סיכונים לא קטנים. כדי לוודא שטעויות שנעשו בתום לב לא יחרצו את גורלך המקצועי, נשמח לסייע לך ליצור פוליסה מותאמת אישית שתגן עליך מפני כל חבות מקצועית. 

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

בתחום החשמל, לא חסרים סיכונים. עם זאת, התמודדות אחראית עם המצב וניהול סיכונים נבון יכול לעשות את כל ההבדל. בין אם מדובר בנזקים עקב כשלים בציוד או בשל התנהלות רשלנית, הביטוח הנכון יוכל לספק לך כיסוי מקיף ולשמור עליך מפני תביעות פיצויים.יש ברשותנו פתרונות לחשמלאים לשלל הרשיונות מחשמלאים מוסמכים, ועד לחשמלאים ראשים

נשמח לסייע גם לך לנהל את סיכוניך באופן אחראי ושקול. צוות המומחים שלנו ילמד לעומק את תחום העיסוק שלך, יזהה את כלל הסיכונים שחשוב לכסות ויתאים יחד עמך בחשיבה משותפת את הפוליסה המושלמת. כדי ללמוד עוד על כלל השירותים הממתינים לך ועל כיסויים ייחודיים שיאפשרו לך לעבוד בראש נקי, ניתן להשאיר את פרטיך באתר כעת.

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים כאן, ומייד סוכן מומחה ביטוח אחריות מקצועית  יתקשר אליך