ביטוח קבלנים

תן לנו לתכנן את מערך הביטוח לפרוייקט הבא שלך

מה התהליך שתעברו?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה כדאי לבחור בנו?

אנחנו סוכנות שלא תלויה בחברות הביטוח

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ ובחו"ל ומשרתים רק את האינטרסים שלך. כדי שתקבל את פוליסת הקבלנים שמתאימה ספציפית לפרוייקט שלך

ניסיון מעל 22 שנים

משרדינו פעיל משנת 97 ובקשרי עבודה עם כל הגופי הביטוח המובילים בתחום הבניה , אנו מרכזים תחום התמחות מיוחד לביטוח חברות בניה וקבלנים

אלפי קבלנים מרוצים

במשך השנים בחרו בנו אלפי חברות בניה וקבלני מובילים במשק , שנלווה ונגן על הפרוייקטים שלהם 

נחסוך לך את כל הבירוקרטיה

כל הבירוקרטיה של תהליך התאמת הפוליסה, הצטרפות , התאמת אישורי הביטוח מול מזמיני העבודה בפרוייקטים, ומשא ומתן מול יועצי הביטוח עלינו 

לקוחות מספרים עלינו

" מקצוענים בביטוחי בניה"

"ביצענו את הביטוחי קבלנים לכל הפרוייקטים ביעדים סוכנות לביטוח, ממש מרוצים מהמקצועיות והזריזות בהחתמת אישורי הביטוח "

אלי כהן , קבלן בניין

" אין עליכם פשוט אלופים"

" עברנו הרבה חברות ביטוח עד שהגענו לסוכנות שסוף סוף מעניין אותה מהצרכים האמיתיים שלנו בפרוייקטים. ממש ממליצים, אין עליכם אתם פשוט אלופים"

הרצל שיטרית, מנהל אתרים

" מחסלי הבירוקרטיות"

"שהגענו לנושא אישורי הביטוח מול מזמיני העבודה הבנו שבחרתינו בסוכנות הביטוח המקצועית בתחום ביטוחי הבניה, כל הבירוקרטיות ירדו מאיתנו בשיחת טלפון אחת תמשיכו כך "

יוסי ליברמן,  מנכל משותף

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים, וכבר סוכן ביטוח מומחה ביטוח קבלנים מתקשר אליך

ביטוח קבלנים

תחום הבנייה נתון בתנופה אדירה בישראל. פרויקטים חדשים צצים ללא הרף על מנת לספק מענה לביקוש האדיר בדיור ההולך וגובר. יזמים, קבלנים וחברות בנייה בכל הגדלים, מקדישים משאבים רבים על מנת להוביל פרויקטים חדשניים ויעילים יותר ומיישמים טכנולוגיות בנייה חדשות, חומרי גלם איכותיים יותר ומנהלים עשרות ואף מאות עובדים.

עם היקף העבודה הנרחב, מגיעים גם לא מעט סיכונים. בין אם מדובר בשיפוצי בתים או בהקמת שכונה חדשה, גם בפרויקט הפשוט ביותר טמונים לא מעט סיכונים. כדי לצלוח אותם בבטחה, חשוב שנתנהל באחריות. הקפדה על נהלי עבודה ראויים ועל ציוד איכותי הם חשובים, אך לא פחות חשוב מכך יהיה לדאוג לביטוח שיספק לך כיסוי נרחב בפני כל סיכון פוטנציאלי בתחום העיסוק שלך.

יעדים סוכנות לביטוח פיתחו עבורך מוצר מקיף ואיכותי שיגן עליך בכל מקום – מהמשרד ועד לפיגומים. ביטוח קבלנים מותאם אישית מאפשר לך לבחור את הכיסויים הקריטיים ביותר ולהשקיע בהם וליהנות מפוליסה במחיר מותאם לתקציב וממוקד בתחום העיסוק שלך.

לא כל ביטוח קבלנים דומה למשנהו

על פניו, נראה כי כל ביטוח המיועד לקבלנים משרת את אותה מטרה – הוא מספק כיסוי לסיכונים פוטנציאליים בתחום עבודות הבניה. לרוב, כולל ביטוח זה מספר רכיבים בסיסיים המשותפים לכל הפוליסות:

  • ביטוח חבות מעבידים הכולל תביעות בתחום יחסי עובד-מעביד
  • ביטוח צד ג' וחבות מקצועית לכיסוי הוצאות משפטיות, תביעות פיצויים ותאונות
  • ביטוח רכוש הפרוייקט, נזיקין בגין אירועי כוח עליון ומעשי שוד וגניבה
  • כיסוי לפינוי הריסות
  • ביטוח לרכוש סמוך, ורכוש שעליו עובדים
  • שכר אדריכלים
  • רעד, החלשה, הסרת תמיכה
  • ביטוח הוצאות נלוות של תכנון עבודה לקויה וחומרים לקויים

עם זאת, כדי ליהנות מביטוח קבלנים שבאמת יעמוד לצידך בעת צרה, חשוב לעבוד עם מומחים. זוהי הסיבה שאנו מעסיקים צוות שחי ונושם את תחום העיסוק שלך ומכיר את כלל האתגרים עמם עליך להתמודד וגם את אלו שהעסק שלך עשוי להתמודד עמם בהמשך הדרך. ההיכרות הנרחבת והמעמיקה מאפשרת לנו להתוות עבורך מסלול ביטוחי ארוך טווח ולהגן עליך מפני פורענויות העתיד.

פוליסת בטוח קבלנים פתוחה ומותאמת להיקף העבודה שלך

אנו ביעדים סוכנות לביטוח מאמינים כי כל מבוטח הוא ייחודי ומתמודד במהלך עבודתו עם סיטואציות מורכבות וייחודיות. אנו מבקשים לראות ולהכיר אותך לעומק כדי להבטיח שיעמוד לרשותך ביטוח קבלנים שיתאים באמת להיקפי העבודה שלך ללא תשלומי פרמיות מופרזים ומיותרים ומבלי להשאיר קצוות פתוחים. פוליסה פתוחה מאפשרת לך להגדיר מראש את היקף הפעילות בעסק ולהתאים את הפוליסה לפי מספר פרויקטים, כדי לקבל כיסוי מדויק ולשלם רק על מה שבאמת נחוץ לך.

פוליסה ייחודית לכל פרויקט

אנו מבינים עובדה פשוטה – הסיכונים מולם עליך להתמודד במהלך עבודות טיח וצבע אינם זהים לאלו מולם יהיה עליך להתמודד בשבירת קירות והריסת מבנים ובטח שלא במהלך מיזמי בנייה בהיקפים נרחבים. תחום הבניה הוא רחב היקף וגמיש מאוד ולנו חשוב שבכל פרויקט ופרויקט תהיה לך האפשרות ליהנות מהכיסויים המדויקים ביותר. כדי להבטיח זאת, אנו מציעים ביטוח קבלנים פר פרויקט, המאפשר להתאים מחדש שוב ושוב את תנאי הפוליסה לכל פרויקט בנפרד.

אנו מלווים אותך בכל שלב בתכנון הביטוחי שלך

בעזרת הצוות המקצועי שלנו, הנתיב שלך אל היציבות והביטחון נשמר בכל עת. עבודתנו המשותפת לא מסתיימת עם רכישת הפוליסה. לאורך כל הדרך נספק לך ייעוץ מלא על הסיכונים הטמונים בתחום המקצועי שלך ועל כלל הכיסויים שמומלץ לכלול בפוליסה. במובן הזה, אנו הרבה יותר מסוכני ביטוח – אנו יועצים שמסייעים לך לתפור ביטוח קבלנים לפי מידותיך ברזולוציות הקטנות ביותר.

בכל פרויקט חדש שלך ובהתקשרות עם לקוחות חדשים, אנו נספק לך ייעוץ ונסייע לך במשא ומתן כדי להבטיח שהאינטרסים שלך נשמרים בצורה הטובה ביותר וכדי להתאים את הפוליסה שלך לכל פרויקט עמו יהיה עליך להתמודד כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

שורה ארוכה של לקוחות מרוצים

הידע והניסיון המקצועי שלנו הוא סוד כוחנו המאפשר לנו להכיר אותך לעומק ולייעד לך את הכיסוי הביטוחי המשתלם והיעיל ביותר. ניסיון זה לא נוצר בחלל הריק. העבודה הצמודה במשך שנים ארוכות עם כמה מחברות הבניה המובילות בתעשייה הפגישה אותנו עם תרחישים וצרכים רבים ומאפשרת לנו לדעת בדיוק מה נדרש עבורך לאורך כל תקופה העבודה שלנו יחד.

מוצרי ביטוח ייחודיים ומותאמים אישית יאפשרו לך ליהנות מפוליסת ביטוח קבלנים שתהיה לצידך באמת בכל סיטואציה ותאפשר לך להסיר מהראש את אחת מהדאגות המרכזיות במהלך העבודה השוטפת.

השותפים החדשים לניהול הסיכונים שלך

אנו כאן כדי לסייע לך לתכנן את סיכוניך בצורה מחושבת ומקיפה. אנו מציבים את האמינות והמקצועיות בראש סדר העדיפויות שלנו ושוקדים בכל עת כדי להתעדכן במגמות החדשניות ביותר ולהתאים עבורך פתרונות מתקדמים ומדויקים יותר לצרכיך. כדי לקבל מידע נוסף על ביטוח קבלנים שילווה אותך בכל צעד ושעל, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע נוסף. נשמח לתאם עמך פגישת ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות. כדי להתחיל בתהליך, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך עכשיו.

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים, וכבר סוכן ביטוח מומחה ביטוח קבלנים מתקשר אליך