ביטוח סיכונים מיוחדים

תן לנו לבנות לך את מערך הביטוח לסיכון שלך

מה התהליך שתעברו?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה כדאי לבחור בנו?

אנחנו סוכנות שלא תלויה בחברות הביטוח

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ ובחו"ל ומשרתים רק את האינטרסים שלך. כדי להתאים לך את הכיסוי לסיכון שלך 

ניסיון מעל 22 שנים

משרדינו פעיל משנת 97 ובקשרי עבודה עם כל הגופי הביטוח המובילים, אנו מרכזים תחום התמחות מיוחד לביטוח סיכונים מיוחדים 

אלפי עסקים מרוצים

במשך השנים בחרו בנו אלפי עסקים, חברות ואירגונים המובילים במשק , שנלווה אותם ונתאים להם את כיסויי הביטוחי המנצח 

נחסוך לך את כל הבירוקרטיה

כל הבירוקרטיה של תהליך התאמת הפוליסה, הצטרפות , התאמת אישורי הביטוח מול מזמיני העבודה, ומשא ומתן מול יועצי הביטוח עלינו 

תחומי פעילותינו

ביטוח חברות הייטק

ביטוח חברות הייטק

התמחות ייחודית בחברות טכנולגיה, חומרה ותוכנה

ביטוח סייבר

ביטוח סייבר

הגנה על האירגון שלך מפני מתקפת סייבר וסיכוני כופר

ביטוח דירקטורים

ביטוח דירקטורים

הגנה על כל הדירקטורים ונושאי המשרה בחברה

ביטוח חבות המוצר

ביטוח חבות המוצר

הגנה 360 על יצרנים יבואנים ומשווקים

ביטוח ניסויים קליניים

ביטוח ניסויים קליניים

הגן על הניסוי שלך עוד היום

ביטוח חברות שמירה ונקיון

ביטוח לחברות שמירה ונקיון

פתרונות בלעדיים בשוק

ביטוח סיכונים מיוחדים

המאה ה-21 הביאה עמה חידושים רבים אל עולם העסקים. הפיתוח הטכנולוגי המואץ והפתרונות החדשניים בכל היבטי העסק, גרמו לעסקים רבים לשנות את פניהם באופן מהפכני.

יחד עם השינוי בהיצע השירותים ובאופי הפעילות השוטפת, מגיעים גם סיכונים חדשים. לכן, חשוב שנבטיח כי ילווה את העסק שלנו סוכן ביטוח הנשאר עם אצבע על הדופק, מכיר את כל המגמות החדשניות ביותר ומייעד פתרון לכל סיכון פוטנציאלי, הרבה לפני שהוא מתרחש.

לשם כך בדיוק הקימה יעדים סוכנות לביטוח מחלקת ביטוח סיכונים מיוחדים הממוקדת בכיסויים ייחודיים לתחום העיסוק שלך. נשמח לסייע לך פוליסה המתקדמת איתך יד ביד בחלוף השנים ושתכיל הגנה מקיפה עבור הצרכים המשתנים ללא הרף.

מענה נרחב לבעיות ייחודיות

מקצועות נחשקים רבים, הנחשבים כיום למובילים חדשות בתעשייה, לא היו קיימים כלל עד לפני כ-15 שנה וחלקם, קיימים רק שנים בודדות. כדי להישאר תמיד מעודכנים ולספק לך את הפתרונות הטובים והעדכניים ביותר, אנו מספקים פתרונות גם לעיסוקים ייחודיים שטרם פותח להם מענה על ידי חברות הביטוח הישראליות. אצלנו יהיה באפשרותך לקבל כיסוי לכל סיכון דרך חברות ביטוח בחו"ל ולוודא כי לא נותר אף היבט ללא כיסוי ראוי.

ביטוח סיכונים מיוחדים לחברות הייטק וטכנולוגיה

כסטרט-אפ ניישן במלוא מובן המילה, ישראל משופעת בחברות המפתחות פתרונות טכנולוגיים המובילים חדשנות בכל רחבי העולם, מנגישים שירותים למגוון אוכלוסיות ומספקים נוחות ותועלת יותר מאי פעם בכל תחומי החיים. סוכנויות הביטוח אינן משכילות תמיד לעמוד בקצב הפיתוחים המהירים ולייעד פתרונות מדויקים וראויים שיאפשרו לחברות ההייטק לפעול ללא חשש מתרחישי סיכון עתידיים.

יעדים סוכנות לביטוח מזהה מגמה זו ופועלת בכל החזיתות כדי לספק לך את האפשרויות העדכניות ביותר שמציעות חברות הביטוח החדשניות ביותר בעולם. בין אם נדרש לך ביטוח חבות מוצר, אחריות מקצועית וכיסויים מיוחדים האופייניים לתחום העיסוק שלך, אנו מלווים אותך ומסייעים לך למצוא את הפתרון הטוב ביותר.  

הגנה מפני איומי המאה ה-21 – ביטוח סייבר

ככל שהטכנולוגיה הדיגיטלית מתקדמת, כך קיימים גם אלו אשר מבקשים לנצל אותה לרעה. האמצעים העומדים לרשותם של עברייני רשת כמו האקרים וגורמים שונים העוסקים בריגול תעשייתי, הנדסה חברתית וסחר בנתונים, משתכללים ללא הרף. עסקים כיום עומדים בפני איומי סייבר בהיקף שמעולם לא היה כמותו. בשנה האחרונה בלבד, חוו מעל ל-60% מהחברות ברחבי העולם ניסיונות מתקפת סייבר ומעל ל-80% מבעלי העסקים מאמינים כי הם חשופים לפגיעה כזו במוקדם או במאוחר.

בעולם בו נתונים מהווים את אחד מהמשאבים היקרים ביותר על פני כדור הארץ, חשוב שיעמדו לרשותך כלים ראויים להתמודד עם איומים אלו ולשמור על נתוניך הפיננסיים, סודותיך המקצועיים ועל פרטיות הלקוחות שלך. ביטוח סייבר יספק לך כיסוי ראוי בפני אובדן נתונים, עלויות מאמצי השחזור וההתאוששות שלך לאחר מתקפה והוצאות משפטיות בגין תביעות.  

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

חברי הנהלה בכירה חשופים כיום לתביעות משפטיות יותר מאי פעם. השלכות הליכים משפטיים אלו עשויות להיות אדירות בהיקפן מבחינה כספית ולגרור תשלומי פיצויים כבדים. לעתים, מספיקה החלטה שגויה אחת כדי לגרור את החברה לתסבוכת שיהיה קשה מאוד לצאת ממנה. ביטוח דירקטורים ונושאי משרה נועד לספק כיסוי לכלל ההוצאות המשפטיות במסגרת תביעות עבור חברי ההנהלה הבכירה בחברה שלך ובכל חברות הבת והחברות המסונפות אליה, כולל כיסויים רטרואקטיביים וכיסוי שותפים יוצאים.

ביטוח חבות מוצר

כדי לחסוך הון עתק ולהימנע מנזקים מיותרים, אנו מזמינים אותך ליהנות מביטוח חבות מוצר מקיף שיספק כיסוי בפני נזקים בגוף ובנפש שאירעו ללקוחות הקצה שלך בגין שימוש במוצריך או לכל צד שלישי לאורך כל שרשרת האספקה.

ביטוח ניסויים קליניים

תחומים מקצועיים רבים דורשים ניסויים קליניים כחלק מהפעילות השוטפת. בין אם מעבדותיך עורכות ניסויים בתחום הרפואה, הפרמקולוגיה, הקוסמטיקה או כל תחום מתקדם אחר, חשוב שיעמוד לרשותך ביטוח שיספק כיסוי נגד סיכונים בסביבת הניסוי. הכיסוי הביטוחי הנכון יאפשר לניסויים שלך להתנהל באופן חלק ובאין מפריע – מחבות המוצר ועד כיסוי No Fault עבור כלל ההוצאות הרפואיות הכרוכות באירועים שהתרחשו במסגרת ניסוי.

ביטוח סיכונים מיוחדים לחברות שמירה וניקיון

החוק הישראלי דורש כיום מחברות שירותים להצטייד בכיסוי ביטוחי. יעדים סוכנות לביטוח תתפור עבורך פוליסה מקיפה הכוללת ביטוח חבות מעבידים, צד ג' ואחריות מקצועית שתגן עליך מפני תביעות מצד עובדיך, לקוחותיך או כל גורם צד שלישי.

מחלקה ייעודית לביטוח סיכונים מיוחדים עומדת תמיד לרשותך

אנו מאמינים כי חדשנות ותהליך למידה מתמיד הם תנאים הכרחיים למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. מחלקת ביטוח סיכונים מיוחדים של יעדים סוכנות לביטוח זמינה עבורך בכל עת ותשמח לסייע לך להתאים את הפוליסה שלך במדויק לצרכים הביטוחיים הייחודיים לעסק שלך. כדי ליהנות מכל מה שיש לעולם הביטוח בכל רחבי העולם להציע לך בסיכונים הייחודיים ביותר, אנו זמינים לך בכל עת ונשמח לשתף עמך פעולה.

קבל שיחת ייעוץ בחינם

או השאר פרטים, וסוכן מומחה סיכונים מיוחדים יחזור אליך