ביטוח סייבר

ביטוח סייבר

להיערך לאיומי העולם הדיגיטלי – ביטוח סייבר

עיניים רבות אורבות לנתונים שלך ברחבי הרשת. מה שבעבר היה נחשב לתרחיש מדע בדיוני, מהווה היום מציאות יום-יומית עבור עסקים רבים בארץ ובעולם. מערכות מחשוב רבות בעולם העסקים נתונים תחת מתקפות חוזרות ונשנות מצד גורמים זדוניים הפועלים למען מטרות עוינות או לבצע כסף.

המגמה הזו מתרחבת ללא הרף והופכת כיום את איומי הסייבר לאחד מהאתגרים הגדולים ביותר עמו מתמודד המגזר העסקי. לכן, מדובר כיום בעובדה מוגמרת – אם חברתך רכשה ביטוח מפני גניבות, דליקות וביטוח חבות מוצר, כיום חשוב שייכללו גם סיכוני הסייבר.

ביטוח סייבר
ביטוח סייבר

ביטוח סייבר של יעדים סוכנות לביטוח הוא הכלי החשוב והיעיל ביותר בתהליך ניהול הסיכונים שלך ויאפשר לך לכלול במערך הביטוחים שלך גם כיסויים עבור נזקים בגין מתקפות סייבר. מחלקה ייעודית המנוהלת בידי אנשי צוות מנוסים ומיומנים החיים את עולם הסייבר מדי יום תעמיד לרשותך ידע מקצועי רחב היקף ותסייע לך להעריך את הסיכונים עבורם נדרש הכיסוי הביטוחי שלך.

מדוע מתרחשות מתקפות סייבר?

לרוב, מתקפות סייבר מתרחשות על ידי גורמים עברייניים המבקשים להניח את ידיהם על מגוון רחב של משאבים דיגיטליים.

  • פרטים פיננסיים של העסק שישמשו אותם לביצוע פעולות.
  • פרטים פיננסיים של לקוחות (נתוני כרטיסי אשראי, למשל)
  • נתונים אישיים רגישים המשמשים אותם למעשי סחיטה
  • גישה לנתונים רגישים מבחינה ביטחונית המאוחסנים באתרי רשויות ציבוריות למטרות עוינות.
  • פרטי לקוחות נסחרים כיום בכסף ליצירת רשימות דיוור לצרכים שיווקיים
  • כתובות דוא"ל של לקוחות או צוותים ואישורי כניסה
  • השתלטות על שירותי IT המאפשרים תשלום וקבלת שירותים באופן מקוון
  • סודות מסחריים ותכנוני מוצר שטרם הושקו לשוק כחלק ממאמצי ריגול תעשייתי
  • פעולות חבלה לשם אתגר או ונדליזם טהור על ידי הדבקה בווירוסים, התקנת רוגלות לאיסוף מידע או שימוש בתוכנות כופר על מנת לבצע מעשי סחיטה

מתקפות אלו עשויות להכות את החברה שלך בתדהמה ולגרום לתחושה עמוקה של חוסר אונים. אובדן הנתונים עלול לשתק את החברה לתקופה ארוכה ואף לחשוף אותה לתביעות על ידי לקוחות, ספקים ושלל צדדים שלישיים שעשויים להיפגע מהמתקפה. אמצעי המתקפה הולכים ומשתכללים והיקף הפעילות מתרחב. בעיקר כעת, כאשר עובדים רבים עוברים לעבוד מהבית ברשתות לא מאובטחות, הסיכונים רבים מאי פעם.

המתקפה עשויה להתרחש בצורות רבות – פתיחת קובץ חשוד שהתקבל דרך הדוא"ל, גניבת סיסמאות, פריצות לרשתות, לחיצה על קישור ושלל מניפולציות אחרות. במובן הזה, חינוך והכשרה נכונה הם המפתח. ככל שהמודעות לאיומים אלו בארגון גוברת, כך ניתן להתגונן בצורה יעילה יותר נגד מתקפות.

המספרים לא משקרים

על אף עובדה זו, טעויות עדיין מתרחשות וההשלכות הן רבות משמעות. העלייה במספר מתקפות הסייבר נמצאת בנסיקה אדירה. היקף הנזקים הכספיים של מתקפות אלו מוערך כיום בכ-100 מיליארד דולרים. מעל למחצית מהחברות בשוק כבר ספגו ניסיון מתקפת סייבר בהיקפים כאלו ואחרים ורבות אחרות נערכות למתקפה הממשמשת ובאה. מדובר על מעל 400 מיליון חברות ברחבי העולם שכבר ספגו נזקים והפסדים כבדים עקב התנהלותם של עברייני רשת.

עסקים בינוניים וקטנים המחזיקים במשאבים מוגבלים יותר, אינם יכולים לרכוש אמצעי אבטחה נרחבים כדי להתגונן ברשת ולכן הינם הנפגעים העיקריים. על אף שפתרונות אבטחת סייבר מתקדמים עשויים לעלות הון רב, ביטוח סייבר יכול להיות מותאם לתקציבך ולאפשר לך לנהל את סיכוניך ברשת באופן הטוב ביותר.

כיצד יסייע לי ביטוח סייבר?

יעדים סוכנות לביטוח פיתחו פוליסה גמישה ורחבת היקף לביטוח סייבר המיועד להגנה על חברות מפני פגיעה בנתונים וכלל ההשלכות הנגררות מכך. הביטוח נרחב ביותר וחיוני בעולם בו נתונים מהווים משאב יקר ערך ומשמעותי. באמצעותו יהיה לך כיסוי על כל נזק שייגרם לחברתך ולכל צד שלישי עקב גניבת נתונים – לרבות שימוש בהם לביצוע מעשי מרמה וגניבה, סחר בפרטים אישיים או חשיפת סודות מקצועיים, פגיעה במוניטין וכלל ההוצאות הכרוכות בתביעות והליכים משפטיים ותהליכי השיקום וההתאוששות מהמשבר.

ביטוח סייבר בהתאמה אישית

כל חברה זקוקה לכיסויים אחרים ועומדת בפני סיכונים שונים בתכלית. בין אם יש לרשותך מערך IT נרחב או משרד פשוט בלבד המשתמש במחשב אחד ובכמה כתובות מייל, נשמח לסייע לך להתאים את הפוליסה שלך כך שכלל הפתרונות הדיגיטליים שלך יהיו מוגנים. ההתאמה האישית הגבוהה תספק לך הגנה מיטבית במחיר המשתלם ביותר.

הקמנו מחלקה ייעודית שתסייע לך ליהנות מהפתרונות האידיאליים

ביטוח סייבר איכותי דורש היכרות מעמיקה עם הסיכונים הקיימים היום בעולם הדיגיטל ויכולת לייעד פתרונות ייחודיים לתרחישים ספציפיים. כדי להתמודד עם המשימה הזו באופן ראוי, הקמנו מחלקת ביטוח סייבר ייעודית הממוקדת בסיכונים אלו. אנו שואפים להוביל פתרון זה בישראל ומספקים פתרונות פורצי דרך שאינם זמינים עוד דרך חברות ביטוח ישראליות רבות. כדי לאפשר לך ליהנות מהטוב ביותר, אנו עובדים מול חברות ביטוח בחו"ל ומספקים לך את המוצרים הביטוחיים המתקדמים והמשתלמים ביותר להתמודדות מול אירועי סייבר ולקבל את ההגנה המרבית על הנכסים הדיגיטליים שלך.

נתוני החברה שלך עם היסוד להצלחה ולשגשוג העסקי והשמירה הראויה עליהם מהווה חלק בלתי נפרד מהאמינות, היושרה והמוניטין המקצועי שלך. כדי לשמור עליהם מכל משמר, דרושים לך שותפים ראויים שיודעים בדיוק מה נדרש עבור החברה שלך כדי לשגשג.

נשמח להעמיד לרשותך את הטוב ביותר שיש לעולם הביטוח להציע בתחום איומי הסייבר ולהתאים עבורך פוליסה מותאמת לתקציב ומדויקת לאופי העסק שלך ולצרכיו המשתנים ללא הרף. לפרטים נוספים אודות השירות ולקבלת ייעוץ מקיף ומעמיק שיאפשר לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר שלנו עוד היום ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעה משתלמת.

נהנתם מהמאמר נשמח לשיתוף:)

לשתף בפייסבוק
לשתף בלינקדין
לשתף במייל
לשתף בווצאפ
לשתף בטלגרם

לייעוץ השאירו פרטים כבר חוזרים:)

אהבתם את המאמר? הנה עוד כמה שאסור לפספס!